Hakkımızda

2014 yılında kurulan şirketimiz, bir yılı aşkın süredir emlak sahiplerinin ve kiracılarının hayatlarını kolaylaştırmak için e-kira platformunu geliştirmekteydi. Yıllardır yurtdışında olan kira ödeme platformlarından faydalanarak, ülkemizin ihtiyaçlarına cevap veren, yenilikçi hizmetler sunan e-kira.net faaliyetlerine başlamıştır. Kredi kartı veya banka kartınız ile kira ve aidatlarınızı günü gününe öderken, dilediğiniz ödeme seçeneğiyle 9 taksite kadar taksitlendirerek ya da hesap kesim tarihinize göre 1 ay öteleyerek, ödeme zorluğu çektiğiniz aylarda kiranızı ve aidatlarınızı kolayca ödeyebilirsiniz. e-kira, göze çarpan bu özellikleriyle Türkiye’de bir ilktir.

Yenilikçi ve açık yaklaşımı ile e-kira Türkiye’nin önü açık girişimlerinin arasında yerini almıştır.

Hayatınızı kolaylaştıran ve her geçen gün yeniliklerle büyüyen e-kira.net, bugün Türkiye’nin sayılı çözüm ortaklarından güç almaktadır.

Çözüm Ortakları

Ödeme altyapısı servis sağlayıcımız PayU, Türkiye ve global alanda ismini duyurmuş, 100 binden fazla işyerine 250'den farklı ödeme aracı sağlayarak 16 farklı ülkede milyonlarca müşteriye erişmektedir.

e-kira platformu geliştirmesinde ve tüm yazılım altyapısını sorunsuz çalışmasını sağlayan Solidict firması, bugün Türkiye’nin en önde gelen şirketlerine hizmet vermektedir.

Logo tasarımı ve desteklerinden dolayı D'Ali reklam ajansına teşekkürler.

Türkiye İş Bankası’nın başlatmış olduğu WorkUp projesine başvuruda bulunan 500’ün üzerinde girişim arasından seçilen ilk 10 girişimden bir tanesi olmaktan ötürü gururluyuz. Değerli katkılarından dolayı Türkiye İş Bankası’na teşekkür ederiz.

Basında Biz